Skip to content Skip to footer

Jsem zakladatelka tohoto projektu zaměřeného na podporu pečujících lidí. Vedla mě k tomu má dlouholetá vášeň pro osobní rozvoj a pomoc jiným. S hlubokým pochopením pro výzvy, kterým čelí pečující lidé ve svých každodenních životech, jsem se rozhodla společně s podobně naladěnými ženami vytvořit bezpečné a podporující prostředí, kde mohou sdílet své radosti, obavy a prožívat emocionální uzdravování.

Jsem hlavní organizátor veškerého dění a zajišťuji i komunikaci mezi Vámi a Pabenií. 

Mým cílem je poskytnout bezplatnou a dostupnou psychologickou podporu pro všechny pečující. Věřím, že tito lidé si zaslouží péči a podporu stejně jako ti, o které se starají, a to je přesně to, co tento projekt nabízí.

S vědomím, jak důležitá je prevence vyhoření a zachování psychické pohody, jsem se spojila s odborníky, abychom společně vytvořili prostor pro sdílení, růst a obnovu sil. Věřím v sílu komunity a v sílu vzájemné podpory a tento projekt mi dává velký smysl.

Odjakživa jsem se zajímala o psychologii, prošla jsem i kurzy kineziologie a koučování. Již několik let pomáhám lidem na jejich cestě životem.

S láskou a respektem,
Markéta Foltýnová