Skip to content Skip to footer

Warning: Undefined array key "options" in /data/web/virtuals/324825/virtual/www/wp-content/plugins/trx_addons/components/api/elementor/elementor.php on line 1666

Chceme Vám vyjádřit obdiv a vděčnost za Vaši neúnavnou práci a oddanost, kterou věnujete pacientům ve Vašem zaměstnání. Jste ti hrdinové, kteří každý den přináší péči a úlevu pro ty, kteří to nejvíce potřebují. Věříme v důležitost Vaší role a chceme Vám nabídnout podporu, kterou si zasloužíte.

Proto jsme vytvořili speciální program zaměřený na prevenci vyhoření a podporu psychické pohody pro zdravotnický aj. personál, který pečuje v oblastech jako jsou hospice, LDN, DD, sociálních službách a další. Chceme Vám pomoci udržet rovnováhu mezi péčí o druhé a péčí o sebe.

Naše skupinová online sezení vedená zkušenými odborníky, jsou místem, kde můžete sdílet své prožitky, emoce a výzvy, které s sebou nese Vaše práce. Poskytujeme bezpečný prostor, kde můžete otevřeně hovořit o svých obavách, únavě a stresu, který může postihnout ty, kteří se věnují intenzivní péči.

Během našich setkání se zaměříme na prevenci vyhoření a posílení Vašich schopností péče o sebe. Budeme společně objevovat strategie, techniky a nástroje, které Vám pomohou udržet rovnováhu mezi pracovními výzvami a vlastním blahem. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti s kolegy, kteří rozumí Vašemu pracovnímu prostředí a mohou Vám poskytnout podporu a inspiraci.

Vy a Vaše psychická pohoda jsou pro nás prioritou. Chceme, abyste odcházeli ze setkání s pocitem klidu, síly a vyrovnanosti. Proto Vám nabízíme tuto jedinečnou příležitost připojit se k naší komunitě pečujících a společně se starat o svou vlastní pohodu.

Nechte nás podpořit Vás, kteří podporujete ostatní. Stačí vyplnit nezávaznou přihlášku a vyčkat, až Vám zašleme nabídku konkrétní skupiny. Skupiny budou tvořeny 3-10 lidmi s podobným zaměřením jako máte Vy, které sestavíme dle zaslaných přihlášek.