Skip to content Skip to footer

Jsem kouč se specializací na NLP metody a také žena plná naděje a pozitivity. Účastnila jsem se kurzu Respektování a aktivně se zajímám o principy nenásilné komunikace.
Moje vlastní zkušenost s těžkou autonehodou mé maminky, kterou zázrakem přežila, mě naučila, jak je důležité nikdy neztrácet naději a vždy hledat pozitivní stránky i v těch nejtěžších okamžicích. Uvědomila jsem si, že každý z nás má v sobě neuvěřitelnou sílu překonat i to, co se zdá být nepřekonatelné. Tato cesta mě přivedla k tomu, že nyní společně s maminkou organizujeme setkání pro ženy. Na těchto setkáních sdílíme naše zkušenosti a
předáváme techniky, které pomáhají eliminovat stres a lépe se napojit na sebe samu. Pro mě je toto sdílení cennou cestou, jak být silným a podpůrným prvkem pro ty, kteří to nejvíce potřebují.
Jakmile se mi naskytla příležitost připojit se k týmu Pabenia, v srdci jsem pocítila nesmírnou radost a věděla jsem, že chci být její součástí. Sdílení zkušeností s ostatními, kteří procházejí podobnými životními situacemi, vnímám jako nesmírně důležité.

S láskou
Lenka